Поліція затримала правопорушника
У Солом’янському районі столиці затримано 36-річного чоловіка, який у відповідь на зауваження водія щодо дотримання Правил дорожнього руху дістав пістолет та вистрілив у лобове скло автомобіля.
Про це повідомляє Відділ комунікації ГУ НП України в м. Києві.
«На вулиці Преображенській, у Солом’янському районі столиці, на спецлінію 102 звернувся чоловік, який розповів, що невідомий вистрілив у лобове скло його автомобіля «ВАЗ», — ідеться в повідомленні.
Як зазначили в поліції, встановлено, що перетинаючи дорогу на пішохідному переході, фігурант самокатом наїхав на автомобіль потерпілого, після чого водій зробив йому зауваження. Критика не сподобалась чоловікові, тож він вистрелив з травматичного пістолета у бік легковика та втік.
Оглянувши місце події, правоохоронці знайшли гільзу. Згодом на вулиці Кавказькій оперативники зупинили чоловіка, схожого за описом, та вилучили в нього травматичний пістолет. Порушником виявився місцевий мешканець, 1987 року народження.
За хуліганські дії чоловікові загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Дніпровському районі Києва чоловік вчинив стрілянину з пістолета через конфлікт з опонентом за місце на автостоянці.