Головна НовиниЗаради торгівлі: ексдепутат Київради вдався до самозахоплення землі
Колишньому депутатові Київради оголосили підозру за самозахоплення землі.

Заради торгівлі: ексдепутат Київради вдався до самозахоплення землі

Автор kashtan NEWS

Колишньому  обранцю вручили підозру

Столичні правоохоронці викрили на будівельному свавіллі колишнього депутата Київської міської ради.

Про це повідомили в прокуратурі Києва.

Як розповіли в правоохоронному відомстві, чоловікові повідомлено про підозру за фактом самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці, підроблення  офіційних документів та їх використання (ч. 3 ст. 197-1, ч. ч. 3, 4 ст. 358 КК України).

За матеріалами слідства, колишній депутат Київради, не маючи відповідних дозволів про передачу у власність чи надання в користування земельної ділянки, самовільно зайняв земельну ділянку в Дарницькому районі столиці і побудував на цій території будівлі, які використовуються як місця роздрібного продажу  харчів та інших товарів, а у потім, на підставі підроблених документів, зареєстрував на них право власності.

Примітно, що земельна ділянка, на якій підозрюваний розмістив місця роздрібного продажу, перебуває в комунальній власності територіальної громади Києва, а площа самовільно збудованих будівель на самовільно зайнятій земельній ділянці складає 858,8 кв м.

Наразі прокурори готують клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Як повідомлялося, депута Київради Володимир Слончак отримав від матері 300 тисяч доларів у вигляді подарунку.

Вам також може сподобатися