Побачити експозиції музею можна буде безкоштовно
У п’ятницю, 29 вересня, у київському Музеї гетьманства пройде День відкритих дверей.
Про це повідомляє Департамент культури КМДА.
Усі бажаючі можуть безкоштовно відвідати експозіції, присвячені становленню козацької державності та відновленню Гетьманщини в ХХ столітті:
- «Богдан Хмельницький – засновник козацької держави»;
- «Іван Мазепа – великий гетьман України»;
- «Пилип Орлик – гетьман в екзилі»;
- «Гетьман Павло Скоропадський та Українська Держава 1918 р.».
Також у музеї зараз проходить виставка відомих українських художників, які зображали історію козацької слави.
Музей гетьманства розташований на вулиці Спаській, 16-Б, у кам’яниці початку ХVІІІ століття – житловій забудові заможних киян гетьманських часів.
Графік роботи:
- середа – п’ятниця з 10:00 до 17:00;
- субота та неділя з 11:00 до 18:00.
Каса працює до 16:30.
Читайте також: У Музеї просто неба покажуть виставку бандур.