Головна НовиниЗбитки зростають: активісти назвали втрати від простою транспорту під час тривог
Столична влада ігнорує вимоги киян скасувати рішення зупиняти наземний громадський транспорт під час повітряних тривог.

Збитки зростають: активісти назвали втрати від простою транспорту під час тривог

Фото: calflier001/Wikimedia commons

Автор kashtan NEWS

Столична влада ігнорує вимоги киян скасувати рішення зупиняти наземний громадський транспорт під час повітряних тривог

За рік з моменту введення столичною владою обов’язкової вимоги про зупинку руху всього комунального транспорту під час оголошення повітряної тривоги збитки київських транспортників від вимушеного простою склали 2,4 мільярда гривень.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє ГО «Пасажири Києва».

«Саме рік тому почало діяти рішення Ради оборони Києва, ухвалене Віталієм Кличко та Миколою Жирновим, про зупинку комунального наземного транспорту та наземної частини метрополітену під час сигналу повітряна тривога», — написали активісти.

Вони підрахували, що за період дії рішення зупиняти комунальний транспорт у Києві під час повітряних тривог транспортниками було втрачено 2,4 мільярди гривень та отримано 274 години або близько 12 діб простою комунального транспорту.

При цьому кияни зауважили, що київська влада проігнорувала 6 петицій киян з вимогою скасувати це рішення.

Активісти звернули увагу на той факт, що підставою для непопулярного серед містян рішення КМДА стали рекомендації ДСНС, які не були обов’язковими до виконання і несли лише рекомендаційний характер.

У ГО нагадали, що більшість міст, зокрема близьких до фронту, які рік тому почали зупиняти громадський транспорт, швидко чи з часом відмовилися від цього рішення через його неефективність. Адже люди просто обирали інший вид транспорту і їхали в потрібному напрямку, ігноруючи зупинений комунальний транспорт. Станом на сьогодні зупиняють комунальний транспорт під час повітряних тривог лише 3 міста України — Київ, Хмельницький, Івано-Франківськ.

На переконання активістів, зупинка комунального транспорту під час тривог у Києві є стратегічно шкідливою для міста та жителів. Адже кияни жодним чином не стають більш захищеними від цього рішення і при цьому банально несуть тисячі гривень додаткових транспортних витрат, переплачуючи за альтернативні види транспорту.

Як повідомлялося, кияни звернули увагу на неточність показників електронних інформаційних табло на зупинках столичного громадського транспорту.

Вам також може сподобатися