Президент видав указ
Президент України Володимир Зеленський провів заміну в керівництві командування Медичних сил ЗСУ для покращення рівня медичного забезпечення українських військовослужбовців.
Про це глава держави заявив у своєму щоденному зверненні до народу України.
«За поданням міністра оборони змінив командувача Медичних сил Збройних Сил України. Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначив генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука — начальника Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у місті Києві», — сказав Президент.
Він пояснив, що завдання очевидне — Збройним Силам України потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів.
«Від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості в постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками в тих підрозділах, де медицина розгорнута справді правильно та справді ефективно. Досвід ефективності конкретних підрозділів має бути поширений на всі сили оборони», — наголосив Зеленський.
Як повідомлялося, у столиці тривають безкоштовні заняття з підготовки цивільного населення до національного спротиву.