Президент Володимир Зеленський підтвердив, що американські танки «Абрамс» уже в Україні і готуються підсилити бойові бригади
Про це Глава держави повідомив у Телеграмі. Він подякував союзникам за виконання домовленостей. «Шукаємо нові контракти, розширюємо географію постачання», – зазначив Володимир Зеленський.
Як відомо, раніше секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов поінформував, що понад десять таких танків, обіцяні Сполученими Штатами Америки, найближчим часом прибудуть в Україну.
Як розповідав Kashtan NEWS, настав новий етап у наших відносинах з Америкою, який відзначається планом створити спільне виробництво усього того, що потребують на полі бою Збройні Сили України. Надзвичайно важливо, що США надають нам черговий потужний пакет військової допомоги вартістю 325 мільйонів доларів.
З відкритих джерел. M1 «Абрамс» – основний бойовий танк третього покоління виробництва Сполучених Штатів Америки. Танк названо на честь генерала Крейтона Абрамса, колишнього начальника штабу армії США і командувача збройними силами США у В’єтнамі з 1968 до 1972 років.
M1 «Абрамс» є добре озброєною, броньованою, мобільною бойовою машиною, розрахованою на ведення бойових дій у різних умовах сучасних війн та збройних конфліктів. Важливими особливостями танка є застосування потужних газотурбінних двигунів, що працюють на пальному для реактивних двигунів, обладнання багатошаровою протиснарядною композитною бронею, окреме зберігання боєприпасів в ізольованому капсульному відсіку для відокремлення членів екіпажу з-під удару у випадку влучення снаряда в танк. З вагою, яка коливається залежно від модифікації танка: М1А1 — 57,15 т, М1А2 — до 61,3 т, «Абрамс» є одним із найважчих танків, що експлуатуються на початку XXI століття.