25 епізодів шахрайських дій фігурують у матеріалах кримінального провадження стосовно зловмисниці
Столичні слідчі завершили досудове розслідування стосовно аферистки, яка протягом тривалого часу виманювала в потерпілих гроші, пропонуючи різні послуги – звільнення військового з полону, надання юридичних послуг, оформлення інвалідності, документів на нерухомість. Таким чином вона ошукала людей на майже 500 000 гривень.
Як розповів начальник Шевченківського управління поліції Ігор Падюк, до поліції неодноразово зверталися місцеві мешканці та повідомляли, що їх ошукала невідома.
«Ми провели низку слідчих та розшукових заходів і з’ясували, що мешканка Київщини, 1988 року народження, розповсюджувала інформацію серед знайомих про те, що нібито займається обміном військовослужбовців, які потрапили у полон. Потерпіла, родичі якої перебувають у полоні, звернулася до неї за допомогою. Зловмисниця пообіцяла допомогти, а свої послуги оцінила у майже 150 тисяч гривень. Вона отримала кошти та зникла».
Поліцейські встановили місце перебування фігурантки. Під час обшуку в її помешканні було вилучено докази причетності до шахрайських дій – телефон, паспорти громадян України та їхня медична документація.
Слідчі Шевченківського управління поліції за процесуального керівництва прокуратури повідомили зловмисниці про підозру, інформує Відділ комунікації поліції Києва
Також з’ясувалося, що жінка вже раніше притягувалася до відповідальності за крадіжку, вироком суду її засуджено до 7 років позбавлення волі із конфіскацією майна (вирок суду не набув чинності).