Перегрів може призвести до смерті домашніх улюбленців
У зв’язку з поверненням спеки ветеринари закликають киян пильніше дбати за домашніми тваринами і не залишати їх у зачинених автівках.
«Навіть кілька хвилин, проведені в таких умовах, є серйозною загрозою для життя та здоров’я тварини. Салон автомобіля, який стоїть під сонцем, вже за пів години нагріється до температури, що на 20°C вища за навколишнє середовище» – попереджають лікарі.
Якщо ж тварина таки перегрілася в автівці, ветеринари радять негайно зробити наступне:
- перенести тварину у прохолодне провітрюване місце;
- змочити прохолодною водою живіт, подушечки лап, вушні раковини та ділянки під пахвами тварини;
- якомога швидше звернутися до ветеринара.
Отримати ветеринарну допомогу можна у муніципальних клініках КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини»:
- Лікарня Дарницького району, вул. Вірменська, 29, тел.: 0975639279; 0443666404, 0445639479;
- Лікарня Деснянського району, вул. Електротехнічна, 5а, тел.: 0635520776, 0443666401;
- Лікарня Подільського району, вул. Ярославська, 13а, тел.: 0635365337, 0443666405.
Нагадаємо, у ДСНС розповіли, скільки надзвичайних ситуацій сталося в столиці за тиждень.