Головна НовиниАномальна спека: киян закликають не залишати тварин у автівках

Аномальна спека: киян закликають не залишати тварин у автівках

Автор Kashtan News

Перегрів може призвести до смерті домашніх улюбленців

У зв’язку з поверненням спеки ветеринари закликають киян пильніше дбати за домашніми тваринами і не залишати їх у зачинених автівках.

«Навіть кілька хвилин, проведені в таких умовах, є серйозною загрозою для життя та здоров’я тварини. Салон автомобіля, який стоїть під сонцем, вже за пів години нагріється до температури, що на 20°C вища за навколишнє середовище» – попереджають лікарі.

Якщо ж тварина таки перегрілася в автівці, ветеринари радять негайно зробити наступне:

  • перенести тварину у прохолодне провітрюване місце;
  • змочити прохолодною водою живіт, подушечки лап, вушні раковини та ділянки під пахвами тварини;
  • якомога швидше звернутися до ветеринара.

Отримати ветеринарну допомогу можна у муніципальних клініках КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини»:

  • Лікарня Дарницького району, вул. Вірменська, 29, тел.: 0975639279; 0443666404, 0445639479;
  • Лікарня Деснянського району, вул. Електротехнічна, 5а, тел.: 0635520776, 0443666401;
  • Лікарня Подільського району, вул. Ярославська, 13а, тел.: 0635365337, 0443666405.

Нагадаємо, у ДСНС розповіли, скільки надзвичайних ситуацій сталося в столиці за тиждень.

Вам також може сподобатися