Майже чверть викликів були хибними
За минулий тиждень столичні рятувальники здійснили 126 виїздів на ліквідацію надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у м. Києві.
З 10 до 16 липня рятувальні служби 67 разів виїжджали на пожежі, 5 – на аварії, 22 рази – на допомогу населенню та іншим службам. Ще 29 викликів виявилися хибними, зазначили у ДСНС.
Протягом тижня було врятовано двох осіб, але ще двоє, на жаль, загинули.
«Працівники Служби порятунку наголошують на важливості дотримання правил безпеки! Якщо ви стали свідками надзвичайної ситуації, негайно телефонуйте за номером 101», – нагадують рятувальники.
Нагадаємо, 15 липня на Шулявці палала квартира в багатоповерхівці. Причину та обставини виникнення вогню з’ясовують правоохоронці.