У березні 2022 року населення столиці становило менше мільйона
За підрахунками столичної влади, Київ майже відновив свою довоєнну кількість населення: нині в місті живе приблизно 3,5 або 3,6 мільйона людей.
До повномасштабного вторгнення у столиці мешкало 3,8 млн осіб. Однак у березні 2022 року населення становило менше мільйона людей, переважно – чоловіків.
Кияни розпочали повертатися додому влітку 2022 року, і вже восени населення столиці сягнуло майже 3 мільйонів. Також до нього додалися вимушені переселенці – нині в Києві нараховується понад 300 тисяч зареєстрованих ВПО, і ще приблизно 50 тисяч людей живе в місті без реєстрації.
Нагадаємо, столичних чиновників будуть судити за недбале облаштування бомбосховищ.
Також стало відомо, що заступника «Київавтодору» взято під домашній арешт: його підозрюють у розтраті коштів під час закупівлі дорожнього обладнання.