Інформація щодо наслідків уточнюється
Сьогодні вранці, під час чергової повітряної атаки росіян, у Києві уламки ракети впали на територію дитячої лікарні.
Про це на сторінці в телеграм-каналі повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
“За попередньою інформацією, в Оболонському районі, на території дитячої лікарні впало декілька уламків. Дані щодо потерпілих та руйнувань з’ясовуються”, — Сергій Попко, начальник КМВА
На місці події працюють екстрені служби.
Нагадаємо, за повідомленнями, рашисти сьогодні після 10.00 атакували Україну з літаків МіГ-31К, які здійснили пуски ракет Х-47 «Кинджал». Ці літаки злетіли і повернулися на військовий аеродром «Саваслейка».