Міста-побратими Києва надають колосальну допомогу у відновленні зруйнованої росіянами інфраструктури
Минулої зими внаслідок 15 російських ракетних атак у Києві було пошкоджено майже 63 відсотки енергетичних потужностей міста.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Минула зима принесла нам, як лихо, так і досвід. Наші головні пріоритети цьогоріч – фізичний захист важливих об’єктів та відновлення енергетичної інфраструктури», — заявили в КМВА.
Як зазначили у Військовій адміністрації, в середньому, понад 60 відсотків усієї інфраструктури вже підготовлено для проходження холодного періоду року.
Зокрема, виконано 70 відсотків гідравлічних випробувань на теплових мережах. Енергетики і комунальники проводять аварійно-відновлювальні та ремонтні роботи для відновлення працездатності київських ТЕЦ.
«Допомогу у вигляді енергетичного обладнання, трубопроводів тепломереж та генераторів нам надали USAID, генератори для артезіанських свердловин забезпечили UNICEF. Колосальну допомогу Київ продовжує отримувати від міст побратимів — Праги, Парижа, Мюнхена, Риги, Будапешта, Барселони, Гамбурга, Оденсе, Тампере», — підкреслили у КМВА.
Нагадаємо, у Міністерстві енергетики України не відкидають того, що російські окупанти цієї зими продовжать обстрілювати об’єкти енергетичної та теплової інфраструктури України.