Головна ВійнаКМВА назвала кількість відновлених після обстрілів енергооб’єктів
київ відновлення енергетика рашистські атаки

КМВА назвала кількість відновлених після обстрілів енергооб’єктів

ФОТО: НЕК "Укренерго" / Facebook

Автор Kashtan News

Міста-побратими Києва надають колосальну допомогу у відновленні зруйнованої росіянами інфраструктури

Минулої зими внаслідок 15 російських ракетних атак у Києві було пошкоджено майже 63 відсотки енергетичних потужностей міста.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Київська міська військова адміністрація.

«Минула зима принесла нам, як лихо, так і досвід. Наші головні пріоритети цьогоріч – фізичний захист важливих об’єктів та відновлення енергетичної інфраструктури», — заявили в КМВА.

Як зазначили у Військовій адміністрації, в середньому, понад 60 відсотків усієї інфраструктури вже підготовлено для проходження холодного періоду року.

Зокрема, виконано 70 відсотків гідравлічних випробувань на теплових мережах. Енергетики і комунальники проводять аварійно-відновлювальні та ремонтні роботи для відновлення працездатності київських ТЕЦ.

«Допомогу у вигляді енергетичного обладнання, трубопроводів тепломереж та генераторів нам надали USAID, генератори для артезіанських свердловин забезпечили UNICEF. Колосальну допомогу Київ продовжує отримувати від міст побратимів — Праги, Парижа, Мюнхена, Риги, Будапешта, Барселони, Гамбурга, Оденсе, Тампере», — підкреслили у КМВА.

Нагадаємо, у Міністерстві енергетики України не відкидають того, що російські окупанти цієї зими продовжать обстрілювати об’єкти енергетичної та теплової інфраструктури України.

Вам також може сподобатися