Цього разу обійшлося без серйозних пошкоджень
Російські окупанти в ніч 4 листопада вчергове атакували Київ ударними безпілотниками. Сили ППО знешкодили ворожі дрони, але їхні уламки завдали певної шкоди.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Чергова ніч з черговою атакою на Київ безпілотників збройних сил росіі. Ворог використав вже звичну тактику. Але знов не досяг мети — наші сили оборони доклали максимум зусиль, аби всі БпЛА противника були знешкоджені. Але внаслідок цієї атаки дронів на столицю сталося падіння уламків», — розповіли в КМВА.
Як зазначили у військовій адміністрації, зокрема, в Оболонському та Деснянському районах залишки повітряних боєприпасів упали на відкритій території, через що були зафіксовані локальні пожежі — горіли трава та підстилка.
Так, у Деснянському районі, де впали уламки дрона, сталося займання на території парку «Муромець», а в Оболонському районі на набережній горіли зелені насадження. Водночас цього разу, на щастя, обійшлося без потерпілих та руйнувань об’єктів інфраструктури.
Нагадаємо, в ніч 3 листопада російська федерація вчергове атакувала Київ безпілотниками. Було зафіксовано падіння уламків в Шевченківському та Голосіївському районах міста.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.