Водія з кабіни автомобіля дістали рятувальники
Сьогодні вночі в Шевченківському районі столиці, на вул. Олени Теліги, вантажівка врізалась в опору рекламного щита.
Про це повідомляє Відділ комунікації ГУДСНС в м.Києві.

«14 липня, о 02:20, до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про ДТП за адресою: вул. Олени Теліги, 12, внаслідок якого в автомобілі затиснуло людину», — йдеться повідомленні.
Як зазначили в рятувальному відомстві, на місці ДТП було з’ясовано, що внаслідок зіткнення вантажного автомобіля ДАФ з опорою баннера водія затиснуло між сидінням та панеллю приладів. За допомогою підручних засобів, потерпілого було деблоковано з понівеченої вантажівки та передано лікарям.
Причини ДТП уточнюються.
Нагадаємо, вранці, 12 липня, на балконі багатоповерхівці, на вулиці Драгоманова, вибухнув туристичний газовий балон, який власник залишив без нагляду.