Містяни виступають за вживання напоїв власного виробництва
Мешканці столиці закликають міську владу відновити роботу Київського заводу шампанських вин.
Відповідну петицію зареєстровано на сайті Київради.
«Пропонуємо викупити, відремонтувати обладнання та розпочати виробництво на Київському заводі шампанських вин відомих сортів шампанських вин — «Напівсолодке», «Мускатне біле», «Мускатне рожеве», «Ігристе», «Брют», «Золоте» та інші», — йдеться в документі.
Як пояснюють автори ініціативи, КЗШВ — відомий виробник вин та нащадок добрих і славних традицій виноробства в Украіні за технологіями шампанських вин.
На переконання підписантів петиції, засилля на прилавках українських магазинів маловідомих виробництв шампанських вин не лише завдає шкоди здоров’ю, але й не дає відчуття радості та натхнення.
«Повернемо смачні й відомі сорти шампанських вин до святкового столу», — закликали кияни.
Нагадаємо, на сервірування новорічного столу українцям доведеться викласти щонайменше майже 3,6 тисяч гривень із урахуванням суттєвого подорожчання більшості харчів.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.