На даний момент зафіксовані факти падіння чи пошкодження понад 250 дерев
Через негоду зі шквальним вітром у столиці загинуло вже двоє людей – чоловіки віком 65 і 35 років.
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
Семеро киян отримали травми й переломи. Пʼятеро з них було госпіталізовано, двом медики надали допомогу на місті.
«На цю годину зафіксовані факти падіння чи пошкодження понад 250 дерев. На ліквідацію наслідків буревію задіяні 34 одиниці техніки та 208 працівників Аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд» та аварійні бригади комунальників в районах міста», – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Ураганний вітер у Києві: у вікнах вилітають шибки, у Солом’янському районі розчавило кіоск з людьми (ФОТО, ВІДЕО)