Негода у столиці не втихає
На вулиці Героїв Севастополя у Солом’янському районі вітер звалив дерево, яке впало на кіоск з людьми.
У кіоску знаходилося 2 людей, власник та відвідувач. На щастя, їх вдалося дістати з-під уламків ще до приїзду швидких, повідомляють столичні пабліки.
Як пишуть кияни, вітер вириває дерева з корнем та зносить рекламні щити та металеві конструкції. Майже по всьому місту рух транспорту обмежено або ускладнено.
Зокрема, на Віноградарі дерево впало на перехожого, на місті працюють швидка та ДСНС. У Дніпровському районі дерево впало на підʼїзд та вибило в ньому вікна, на Софіївській Борщагівці знесло частину металевого паркану, а у будинках по вулиці Волоській та вулиці Празькій зірвало дах.

Як повідомили у ДТЕК, київські енергетики переведені у посилений режим роботи.
«Складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередач», – йдеться у повідомленні.
Тим часом, мешканці столиці продовжують ділитися у соцмережах світлинами та відео погодної катастрофи у Києві.



Нагадаємо, синоптики прогнозують, що складні погодні умови у столиці протримаються до кінця доби.
Читайте також: Суботня негода: у Києві зростає кількість постраждалих (ФОТО, ВІДЕО)