Влада закликає киян не виходити на вулицю без нагальної потреби
Станом на ранок 28 жовтня у столиці зафіксовано кілька випадків травмування через негоду.
Про це повідомляє офіційний телеграм-канал КМДА.
У Шевченківському районі дерево впало на людину. Від отриманих важких травм чоловік помер.
У тому ж районі через падіння гілок отримала травму хребта жінка, яка зараз госпіталізована до лікарні.
Ще один інцидент стався на Берестейському проспекті: дерево впало на автівку. Людина, яка перебувала у салоні авто, від госпіталізації відмовилась.
Також, як повідомило ГУ ДСНС у м. Києві, о 6:57 надійшло повідомлення про падіння дерева на автомобіль по вул. Зв’язківців (Святошинський район). Жертв та постраждалих немає.
Крім того, за повідомленнями патрульної поліції, ще одне дерево впало на Брест-Литовському шосе в напрямку Києва, частково ускладнивши рух транспорту.
«Закликаємо містян бути обережними, враховувати погодні умови і без нагальної потреби не виходити на вулицю», – зазначили у КМДА.
Тим часом кияни викладають у соцмережах відео сьогоднішньої негоди.
Нагадаємо, за прогнозами синоптиків, пориви вітру триватимуть протягом доби.