Головна БезпекаЧиновницький рекет: у «Київводоканалі» винайшли простий спосіб заробітку

Чиновницький рекет: у «Київводоканалі» винайшли простий спосіб заробітку

Ілюстративне фото з видкритих джерел

Автор Kashtan News

Київським бізнесменам створювали штучні проблеми

Столичні правоохоронці викрили схему отримання незаконих грошей співробітниками ПрАТ АК «Київводоканал».

Про це повідомляє прокуратура Києва.

«За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито та повідомлено про підозру посадовцю ПрАТ АК «Київводоканал» та директору приватної фірми, які створювали штучні перешкоди підприємцю задля отримання неправомірної вигоди», — йдеться у повідоленні.

Як зазначили у правоохоронному відомстві, встановлено, що працівники «Київводоканалу» розробили схему отримання неправомірної вигоди від представника підприємства, що здійснює техобслуговування та ремонт автомобілів.

Зокрема, для того, щоб змусити бізнесменів сплатити їм кошти вони умисно створювати перешкоди для здійснення ними підприємницької діяльності шляхом відключення об’єкту від централізованого водопостачання.

На запитання підприємця, з яких причин йому відключено водопостачання і коли воно було поновлено, працівники водоканалу не давали чітких відповідей, посилалися на необхідність виконати великий обсяг складних робіт, які мають бути узгоджені на різних рівнях з іншими установами.

Після ряду безрезультатних зустрічей службові особи ПрАТ АК «Київводоканал» повідомили, що для вирішення проблем суб’єкту господарської діяльності потрібно звернутися до іншої приватної фірми, яка йому допоможе.

За вирішення «проблем» із водоканалом директор вказаної фірми висунув вимогу у наданні йому 500 000 гривень.

«У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці задокументували передачу неправомірної вигоди співробітнику «Київводоканал» через директора фірми-посередника», — розповіли у прокуратурі.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Наразі встановлюються інші особи, які причетні до вчинення цього злочину.

Санкція статті передбачає винуватцям від 3 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, двох посадовців ПрАТ «Київводоканал» і підрядника підозрюють у розкраданні понад 1,7 млн грн бюджетних коштів на закупівлі насосів.

Вам також може сподобатися