Заклад шукає постачальника
Будівлі Національного виставкового комплексу «Експоцентр України» для резервного енергоживлення обладнають системою сонячних панелей. Для їх придбання шукають постачальника та планують витратити майже 16 мільйонів гривень.

Відповідну інформацію про оголошення тендера розміщено на сайті електронних закупівель Prozorro.
Згідно з тендерною документацією, на дахах будівель планують змонтувати два типи елементів сонячної електростанції: той, який під’єднується до централізованої енергомережі, та той, який має акумулятори-накопичувачі.

Встановити понад 1,2 тисяч елементів сонячних електростанцій планують упродовж п’ять років.
Нагадаємо, кияни закликають міську владу обладнати міські світлофори сонячними панелями живлення, що убезпечить їхню роботу під час відключень світла.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.