Одне із питань, яке сьогодні розглядала Київрада на пленарному засіданні, стосувалося затвердження статуту комунального підприємства «Київтеплоенерго»
Суб’єктом подання рішення виступив Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА (директор – Володимир Науменко).
Під час розгляду питання виникла коротка дискусія щодо деяких важливих правок до цього документу. Зокрема, депутатка Ксенія Семенова запропонувала додати до статуту тезу про те, що обов’язком «Київтеплоенерго» є своєчасне відновлення благоустрою території, де комунальники виконували свої роботи.
Однак ця слушна пропозиція наштовхнулася на дивне заперечення з боку доповідача, мовляв, вона є зайвою, оскільки подібні обов’язки комунальників щодо відновлення благоустрою передбачені якимись іншими документами. Небажання доповідача дослухатися до пропозицій депутатів одразу ж викликало гостру критику. Зокрема, депутат Київради Андрій Вітренко сказав у виступі, що обов’язок відновлювати благоустрій не суперечить чинному законодавству, отож не треба вводити депутатів в оману.
Секретар Київради Володимир Бондаренко двічі ставив на голосування питання про затвердження статуту «Київтеплоенерго», однак у сесійній залі забракло голосів для схвалення цього документа.
Тим не менш, залишається актуальним питання щодо відновлення благоустрою комунальниками.
Наприклад, у соцмережах кияни наводять чимало фактів, коли «Київтеплоенерго» тривалий час «забуває» про відновлення ділянок після аварійних чи інших робіт.
Зокрема, у Фейсбук киянин Артем Гріненко пише:
«У мене у дворі після «розкопок» не відновлювали асфальтне покриття 1,5 роки, то я комунальників так «замучив», що відновили у всьому дворі та прилеглих територіях до двору. Але трохи коштувало часу та нервів на витребування документів та написання звернень».
Вікторія Фоміна обурюєтся:
«Відрадний, 10, нагадуємо про себе. Чотири ями! Не проводяться відновлювальні роботи з 2021року….»
Olga Multishchuk пише:
«А на нашій вулиці після грудневих «розкопок» тільки в липні відновили асфальт».