Роботу кафе можуть припинити у разі виявлення порушень
Київська міська військова адміністрація закликала мешканців столиці не зловживати дозволами влади на роботу до 11.00 столичних закладів громадського харчування та пам’ятати, що в країні триває війна.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив начальник КМВА Сергій Попко.
«Владою Києва прийнято рішення щодо подовження роботи закладів харчування. Прошу виважено сприйняти це рішення», — написав Сергій Попко.
Це не означає, додав він, що війна закінчилася і хтось дав зелене світло гучним гулянням.
«Користуйтеся із розумом та відповідальністю цією можливістю довше ввечері посидіти в кафе. Закликаю киян і гостей міста пам’ятати, що поряд з вами сотні тисяч тих людей, які хвилюються за своїх рідних на фронті. Сотні і тисячі близьких, чиї рідні загинули», — закликав киян начальник КМВА.
Водночас він запевнив, що Військова адміністрація буде пильно стежити за дотриманням власниками і відвідувачами закладів усіх необхідних правил і законів.
«У разі виявлення системних порушень, ми готові скасувати це подовження роботи», — попередив Попко.
Як повідомлялося, з 1 вересня заклади громадського харчування Києва продовжать час роботи на годину — до 23:00.