Головна НовиниПоляки зробили черговий презент столичному метро
Варшавський метрополітен передав київським колегам списані вагони, які будуть використовуватися як технічні донори.

Поляки зробили черговий презент столичному метро

ФОТО: КП "Київський метрополітен" / Facebook

Автор Kashtan News

Техніка стане «донором» для ремонту  рухомого складу

Варшава передала для потреб київського метрополітену чергову партію вагонів у складі шести штук.

Про це повідомляють столичні метрополітенівці.

«Київський метрополітен» отримав черговий зчеп із шести вагонів варшавського метро», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в метрополітені, таким чином до Києва вже прибули 36 польських вагонів із обіцяних 60. Доставка ще 24 вагонів (4 зчепи) триватиме до кінця цього року.

Потрібно зазначити, що Варшавський метрополітен безкоштовно передає своїм київським колегам 60 виведених з експлуатації вагонів серії № 81.

«Для столичного метро це важлива та необхідна технічна допомога, оскільки вагони цієї  серії курсують лініями столичної підземки. Отримані поїзди, перш за все, будуть використані як технічні донори для проведення капітальних ремонтів наявного рухомого складу та створення резерву запчастин», — поінформували на підприємстві.

Як повідомлялося, у серпні столичний метрополітен уже отримав партію варшавських вагонів – 12 одиниць рухомого складу.

Вам також може сподобатися