Квітування триватиме до середини вересня
З початку серпня у Добропарку можна помилуватися квітуванням гортензій: на території висаджено понад 10 000 кущів цих чарівних квітів.

«Сезон гортензій – це про палітру краси та ніжності!» – написала пресслужба Добропарку на своїй сторінці у Facebook.
Сезон квітування триватиме орієнтовно до 15 вересня. У парку можна буде відвідати три локації з різноманітними сортами гортензій та зробити видовищні світлини.

Добропарк розташований у селі Мотижин, у 29 км від Києва Житомирською трасою.
Нагадаємо, масштабне квітування гортензій також можна побачити на Русанівській набережній Києва.