З 2022 року тут висаджено понад 500 кущів.
У Києві триває сезон квітіння гортензій: зараз на Русанівській набережній можна побачити квіткову алею довжиною майже кілометр.
«Залежно від сортів, гортензії починають квітувати у липні-серпні і аж до вересня-жовтня», – розповіли у «Київзеленбуді».
Загалом на алеї висаджено понад пів тисячі кущів гортензій: 458 з них висадили у 2022 році, а цього року до них додалося ще 160.
Також квітуванням гортензій можна помилуватися і в інших локаціях Києва. Зокрема, зараз їх можна побачити у Національному ботанічному саду ім. Н.Гришка, у парку з водними об’єктами вздовж проспекта Шухевича (біля кримськотатарської альтанки), на центральній алеї парку «Відрадний» та у самому серці Києва – на Володимирському проїзді у сквері № 2 між Михайлівською та Софіївською площами.
Нагадаємо, в столиці триває «оцифровка» дерев: як повідомили у «Київзеленбуді», до електронного каталогу вже додано майже 70 000 об’єктів.
ФОТО: facebook.com/zelenbud