Головна ЕкологіяДо уваги киян: столичний Будинок природи безкоштовно роздає рослини

До уваги киян: столичний Будинок природи безкоштовно роздає рослини

ФОТО: Київський міський Будинок природи/Facebook

Автор Kashtan News

Усі бажаючі можуть забрати вподобану рослину додому

У Київському міському Будинку природи можна безкоштовно взяти собі рослину.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Будинку природи.

«Через масштабну участь в обміні рослин під час виставки в Будинку природи залишилась чимала кількість зелених декоративних насаджень. Запрошуємо вас завітати і абсолютно безкоштовно взяти собі додому вподобану рослину», – пропонують у Будинку природи.

Серед рослин є кактуси, сукуленти та тропічні рослини різних підвидів. Забрати їх можна з вівторка по п’ятницю, з 11:00 до 17:00, за адресою: вул. Рогнідинська, 3 (вхід із середини двору).

Нагадаємо, в Національному Ботанічному саду ім. М.Гришка зараз квітують унікальні українські сорти жоржин.

Вам також може сподобатися