Усі бажаючі можуть забрати вподобану рослину додому
У Київському міському Будинку природи можна безкоштовно взяти собі рослину.
Про це повідомляється на Facebook-сторінці Будинку природи.
«Через масштабну участь в обміні рослин під час виставки в Будинку природи залишилась чимала кількість зелених декоративних насаджень. Запрошуємо вас завітати і абсолютно безкоштовно взяти собі додому вподобану рослину», – пропонують у Будинку природи.
Серед рослин є кактуси, сукуленти та тропічні рослини різних підвидів. Забрати їх можна з вівторка по п’ятницю, з 11:00 до 17:00, за адресою: вул. Рогнідинська, 3 (вхід із середини двору).
Нагадаємо, в Національному Ботанічному саду ім. М.Гришка зараз квітують унікальні українські сорти жоржин.