Колекція жоржин київського ботсаду налічує 324 сорти
У київському Національному ботанічному саду ім. М.Гришка почалося квітування жоржин.
Про це повідомляє пресслужба ботсаду.
Колекція жоржин київського ботсаду налічує 324 сорти, у тому числі – 25 селекційних сортів, виведених науковим співробітником ботсаду, відомим селекціонером Миколою Ященком.
«Знамениті сорти жоржин Миколи Петровича Ященка були нагороджені дипломами, золотою та двома срібними медалями ВДНГ у Москві, а також золотою, срібною та двома бронзовими медалями міжнародних виставок (НДР, ЧССР, Японії). Особливий інтерес Микола Ященко проявляв до сортів з червоними листками», – розповіли у ботанічному саду.



Зараз сорти, виведені київським селекціонером, можна побачити на ділянці «Пори року».
Нагадаємо, у Добропарку розпочався сезон квітування гортензій.