Господарі зачинили тваринку в квартирі
Київські патрульні разом із небайдужою громадянкою врятували кота, зачиненого на балконі квартири в одному з будинків Дарницького району.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Патрульна поліція Києва.
Як розповіли правоохоронці, на лінію 112 у Дарницькому районі зателефонувала жінка й повідомила про те, що на балконі багатоповерхівки вже два тижні нявкає кіт.
Поліцейські, які прибули за викликом, з’ясували, що у квартирі, де перебував самотній пухнастик, останнім часом ніхто не живе, а отже тварина – в небезпеці.
Для порятунку кота правоохоронці викликали на місце події працівників служби порятунку тварин, які дістали чотирилапого з балкона.
Нагадаємо, пресслужба Київського зоопарку опублікувала додбірку милих фото, на яких тварини рятуються від липневої міської спеки.