Пенсіонер через інтернет проводив заборонену агітацію
Подільський районний суд столиці засудив до півтора року ув’язнення пенсіонера за розповсюдження ним забороненої в Україні комуністичної символіки.
Про це повідомляє ГУ НП України в м. Києві.
«Вироком Подільського районного суду Києва обвинуваченого визнано винним в інкримінованому злочині та засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна», — йдеться у повідомленні.
Як розповіли у поліції, 61-річний чоловік, використовуючи власний комп’ютер, створив обліковий запис в одній із соціальних мереж, де поширював публікації та використовував символіку комуністичного тоталітарного режиму, забороненого законодавством України.
Як повідомлялося, починаючи з 2014 року, в столиці було змінено назву кожного п’ятого топографічного або культурного об’єкта, і таким чином залишилося декомунізувати та дерусифікувати з присвоєнням нових назв ще майже 60 об’єктів.