Головна БезпекаДТП на Набережно-Рибальській: з розтрощеної автівки деблокували двох дорослих та дитину

ДТП на Набережно-Рибальській: з розтрощеної автівки деблокували двох дорослих та дитину

Фото: ГУ ДСНС м. Києва

Автор Kashtan News

Всіх трьох постраждалих наразі госпіталізовано

Поліція та рятувальники деблокували водія та пасажирів «Peugeot», який врізався в стовб на вулиці Набережно-Рибальська.

Як розповіли у ГУ ДСНС м. Києва, повідомлення про ДТП надійшло 16 лютого о 9:24.

«Внаслідок зіткнення легкового автомобіля «Peugeot» зі стовбом, водія та пасажирку було заблоковано. Рятувальники деблокували жінку та водія й передали медикам для подальшої госпіталізації. Також до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, працівниками поліції було деблоковано 9 річну дитину та передано для госпіталізації до дитячої лікарні «Охматдит», – повідомили у ДСНС.

Причину ДТП встановлюватимуть правоохоронці.

Читайте також: Заступники Кличка видавали «блатні» перепустки для проїзду під час комендантської години, – КМВА

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися