Всіх трьох постраждалих наразі госпіталізовано
Поліція та рятувальники деблокували водія та пасажирів «Peugeot», який врізався в стовб на вулиці Набережно-Рибальська.
Як розповіли у ГУ ДСНС м. Києва, повідомлення про ДТП надійшло 16 лютого о 9:24.
«Внаслідок зіткнення легкового автомобіля «Peugeot» зі стовбом, водія та пасажирку було заблоковано. Рятувальники деблокували жінку та водія й передали медикам для подальшої госпіталізації. Також до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів, працівниками поліції було деблоковано 9 річну дитину та передано для госпіталізації до дитячої лікарні «Охматдит», – повідомили у ДСНС.
Причину ДТП встановлюватимуть правоохоронці.
Читайте також: Заступники Кличка видавали «блатні» перепустки для проїзду під час комендантської години, – КМВА
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.