У Києві затримали двох чоловіків за крадіжки з банкоматів, ювелірних крамниць та терміналів самообслуговування на загальну суму 12 мільйонів гривень
Здебільшого злочинці орудували у торговельних центрах Святошинського району за схожою схемою, повідомляє міська прокуратура.

Так, уночі через вентиляцію на даху маркету 36-річний зловмисник потрапив до магазину ювелірних прикрас. Зламав металеві замки сейфу та викрав вироби на загальну суму понад 9 млн гривень.
Згодом він проник до приміщення перукарні, з якої викрав понад 12 тисяч гривень та майно на 14 тисяч гривень. Наступною разу вночі через дах торговельного центру потрапив у приміщення, де був банкомат. Спеціальними інструментами він зламав стінку банкомату та викрав понад 377 тисяч гривень.
Із пункту обміну валют в іншому торговельному центрі, куди також пробрався вночі, він викрав понад 300 тисяч гривень.
Злодія та його спільника затримали під час спроби злому ще одного банкомату. Так, взявши рації, один із них, зламавши двері, потрапив у торговельний центр, інший спостерігав за ситуацією з сусіднього будинку та мав інформувати крадія про небезпеку. Коли один із спільників намагався зламати банкомат, де було майже два мільйони гривень, спрацювала сигналізація, він почав тікати, заховавшись на даху маркету.

Під час обшуків у затриманих за місцем проживання знайшли ювелірні прикраси, викрадені мобільні телефони, незначні суми грошей та знаряддя, за допомогою якого вони зламували сейфи, банкомати та двері. Обидва чоловіки неодноразово були засуджені за аналогічні злочини.
Читайте також: У столиці затримали серійних крадіїв двоколісних «коней»
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.