Кияни стали п’ятим клубом, який набрав три очки в новому сезоні Прем’єр-ліги
Київське «Динамо» розпочало з перемоги відкриття чергового сезону в українській футбольній Прем’єр-лізі, розгромивши закарпатський «Минай» з рахунком 4:1.
Про це пвідомляє Суспільне спорт.
Голи забили Ванат, 27, 30, Буяльський, 87 (з пенальті), Караваєв, 90+3 — Вітенчук, 3.
Таким чином, підопічні Мірчі Луческу стали п’ятою командою в УПЛ, якій вдалося набрати три очки в новому сезоні Прем’єр-ліги та за рахунок кращої різниці голів очолило турнірну таблицю чемпіонату.
Потрібно зазначити, що перший офіційний матч після повернення до «Динамо» проводив вінгер збірної України Андрій Ярмоленко. Адже в червні динамівці уклали з ним контракт на два сезони.
Крім «Динамо», в першому турі УПЛ продемонстровано наступні результати:
«Оболонь» (Київ) — «Колос» (Ковалівка) 0:0;
«Верес» (Рівне) – «Полісся» (Житомир) 0:2;
«Рух» (Львів) — «Зоря» (Луганськ) 2:1;
«Металіст 1925» (Харків) — «Шахтар» (Донецьк) 1:2;
ЛНЗ (Черкаси) — «Чорноморець» (Одеса) 1:2;
«Динамо» (Київ) — «Минай» 4:1;
«Олександрія» — «Кривбас» (Кривий Ріг) 1:0.
Як повідомлялося, в п’ятницю, 28 липня, стартували перші матчі УПЛ.