Договір з футболістом укладено на два роки
Київський футбольний клуб «Динамо» уклав новий контракт із універсальним гравцем Олександром Караваєвим.
Про це повідомляє пресслужба футбольного клубу.
«Нова угода розрахована на два роки – до звершення сезону 2024/25», — йдеться у повідомленні.
Варто зазначити, що Караваєв приєднався до «Динамо» влітку 2019 року і провів у складі киян уже чотири повноцінних сезони, ставши за цей час основним гравцем команди.
У складі «Динамо» гравець провів 89 матчів у чемпіонаті, сім ігор – у Кубку України, три – у Суперкубку та 31 єврокубковий поєдинок (20 – у Лізі Чемпіонів та 11 – у Лізі Європи).
Крім того, разом із «Динамо» Караваєв став чемпіоном України, двічі здобув Кубок України та двічі Суперкубок.
Як повідомлялося, наприкінці червня Караваєв узяв участь в Одесі у тренуванні тамтешнього аматорського футбольного клубу, команда якого складається з військовослужбовців Нацгвардії України.