Посадовці купили транспорт за завищеною ціною
Столична прокуратура підозрює директора Київського пансіонату ветеранів праці та керівника приватного підприємства у змові з метою крадіжки грошей під час придбання автомобіля для потреб немічних людей.
Про це повідомляє прокуратура м. Києва.
«Згідно з матеріалами слідства, Київський пансіонат ветеранів праці оголосив тендер на закупівлю вантажно-пасажирського автомобіля для перевезення маломобільних груп підопічних та людей з особливими потребами», — йдеться у повідомленні.
Як зазначили правоохоронці, встановлено, що з метою привласнення бюджетних коштів директор пансіонату залучив у протиправну схему керівника підконтрольного та наближеного підприємства і уклав з ним договір про закупівлю автомобіля за цінами значно вище ринкових. А різницю у вартості, що сягає понад 380 тисяч гривень, учасники оборудки розділили між собою.
Розслідування у справі триває.
Учасникам обородки загрожує до 5 років позбавлення волі
Як повідомлялося, двох посадовців ПрАТ «Київводоканал» і підрядника підозрюють у розкраданні понад 1,7 млн грн бюджетних коштів на закупівлі насосів.