Правоохоронці вилучили сотні одиниць комп’ютерної техніки
У трьох районах столиці правоохоронці припинили діяльність підпільної мережі з 13 ігрових закладів.

Про це повідомляє Державне бюро економічної безпеки.
«Встановлено групу осіб, яка організувала та здійснювала незаконну діяльність з азартних ігор без відповідних дозвільних документів на території міста Києва», — йдеться в повідомленні.
Як розповіли правоохоронці, незаконні послуги надавали цілодобово, в тому числі, в порушення комендантської години.
Ігрові заклади було облаштовано як на перших поверхах житлових будинків, так і в окремих приміщеннях на ринках.
Детективи БЕБ провели обшуки в Святошинському, Шевченківському та Солом’янському районах Києва, за адресами розміщення нелегальних гральних закладів.
За результатами цих обшуків було вилучено понад 400 одиниць комп’ютерної техніки, а також товарно-матеріальні цінності, необхідні для організації та проведення азартних ігор. Орієнтовна вартість вилученого майна становить понад два мільйони гривень.

Як зазначили у БЕБ, така незаконна діяльність призвела до ненадходження до бюджету десятків мільйонів гривень.
Як повідомлялося, детективи Бюро економічної безпеки припинили незаконну діяльність чотирьох гральних закладів у трьох районах столиці, вилучивши понад 120 одиниць комп’ютерної техніки орієнтовною вартістю понад 1,5 млн грн.