Головна НовиниДжекпот: у Києві ліквідували потужну мережу гральних закладів
У Києві припинено діяльність підпільних казино.

Джекпот: у Києві ліквідували потужну мережу гральних закладів

ФОТО: Бюро економічної безпеки України

Автор Kashtan News

Правоохоронці вилучили сотні одиниць комп’ютерної техніки

У трьох районах столиці правоохоронці припинили діяльність підпільної мережі з 13 ігрових закладів.

Про це повідомляє Державне бюро економічної безпеки.

«Встановлено групу осіб, яка організувала та здійснювала незаконну діяльність з азартних ігор без відповідних дозвільних документів на території міста Києва», йдеться в повідомленні.

Як розповіли правоохоронці, незаконні послуги надавали  цілодобово, в тому числі, в порушення комендантської години.

Ігрові заклади було облаштовано  як на перших поверхах житлових будинків, так і в окремих приміщеннях на ринках.

Детективи БЕБ провели обшуки в Святошинському, Шевченківському та Солом’янському районах  Києва, за адресами розміщення нелегальних гральних закладів.

За результатами цих обшуків було вилучено понад 400 одиниць комп’ютерної техніки, а також  товарно-матеріальні цінності, необхідні для організації та проведення  азартних ігор. Орієнтовна вартість вилученого майна становить понад два мільйони гривень.

Як зазначили у БЕБ, така  незаконна діяльність призвела до ненадходження до бюджету десятків мільйонів гривень.

Як повідомлялося, детективи Бюро економічної безпеки припинили незаконну діяльність чотирьох гральних закладів у трьох районах столиці, вилучивши понад 120 одиниць комп’ютерної техніки  орієнтовною вартістю понад 1,5 млн грн.

Вам також може сподобатися