Столиця провела урочистості з нагоди державного свята
Сьогодні вранці у Києві відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України.







Як передає кореспондент kashtan.news, участь у них узяли начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко, міський голова Віталій Кличко, керівництво КМДА, депутати Київради.
Як зазначив Сергій Попко, «сьогодні в серці України ми підіймаємо особливий прапор. На ньому — особливі слова й підписи, залишені особливими людьми. Це наші воїни, наші захисники й захисниці, наші герої, які б’ються за свободу для українців, за Незалежність, за Україну, наші кольори та цей прапор».
Примітно, що підняття головного державного символу в столиці України відбулося на фоні спаленої російської військової техніки, яку виставили на Хрещатику напередодні для демонстрації мешканцям і гостям Києва.
Нагадаємо, 23 серпня в України щороку відзначають День Державного Прапора.