У центрі столиці можна побачити знищені танки, гаубиці та рештки збитих ракет
На Хрещатику завершують монтувати виставку російської військової техніки, знищеної ЗСУ.
Як повідомляв раніше Каштан NEWS, монтаж почався вранці у понеділок, 21 серпня. Зараз на Хрещатику виставлено вже понад 20 одиниць побитої техніки окупантів – російських танків, БМП, БТР, БМД, самохідних гаубиць та решток збитих ракет.
Аналогічна виставка на головній вулиці столиці проводилася на минулий День Незалежності – у 2022 році.
Фотокореспондент Каштан NEWS побував на Хрещатику і відзняв найбільш знакові «експонати» цього року, а також реакцію на них киян та гостей міста.



















Нагадаємо, з 21 серпня рух транспорту в центрі Києва буде заборонено на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького.
Фото: Каштан NEWS