Головна НовиниХрещатик «окупувала» російська бронетехніка
Виставка спаленої рашистської техніки на Хрещатику з нагоди Дня Незалежності України

Хрещатик «окупувала» російська бронетехніка

ФОТО: Суспільне / Нікіта Галка

Автор Kashtan News

На головну вулицю України стягують спалений рашистський мотлох

Сьогодні зранку на Хрещатику, який до 28 серпня перекрито для руху транспорту, почали виставляти для демонстрації киянам і гостям столиці спалену Збройними Силами України російську військову техніку.

Про це повідомляють соцмережі.

Як зазначається, знищені ворожі танки, БТР-и, інша бронетехніка та військовий транспорт є частиною експозиції, яку виставляють на огляд у центрі столиці з нагоди святкування Дня Незалежності України.

Як повідомлялося,  із 21 серпня рух транспорту в центрі Києва буде заборонено на ділянці від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького. 

Вам також може сподобатися