Головна НовиниЕкскерівник київської підземки виїхав з України за підробленою довідкою ВЛК
Поліція проводить розслідування щодо ексочільника КП «Київський метрополітен», який залишив Україну, використовуючи фальшивий висновок ВЛК.

Екскерівник київської підземки виїхав з України за підробленою довідкою ВЛК

Фото: Національна поліція України

Автор kashtan NEWS

Правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження

Поліція проводить розслідування щодо ексочільника КП «Київський метрополітен», який залишив Україну, використовуючи фальшивий висновок ВЛК.

Фото: КМДА

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Рішенням лікарської комісії чоловіка було виключено з військового обліку через нібито наявну невиліковну хворобу», – йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Наразі правоохоронці проводять обшук у службових приміщеннях КП «Київський метрополітен».

Нагадаємо, раніше колишньому керівнику столичної підземки Віктору Брагінському було оголошено підозру за фактом службової недбалості, яка призвела до затоплення тунелю між станціями «Либідська» та «Деміївська». В грудні 2024 року прізвище Брагінського з’явилося у базі розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися