Правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження
Поліція проводить розслідування щодо ексочільника КП «Київський метрополітен», який залишив Україну, використовуючи фальшивий висновок ВЛК.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
«Рішенням лікарської комісії чоловіка було виключено з військового обліку через нібито наявну невиліковну хворобу», – йдеться у повідомленні.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Наразі правоохоронці проводять обшук у службових приміщеннях КП «Київський метрополітен».

Нагадаємо, раніше колишньому керівнику столичної підземки Віктору Брагінському було оголошено підозру за фактом службової недбалості, яка призвела до затоплення тунелю між станціями «Либідська» та «Деміївська». В грудні 2024 року прізвище Брагінського з’явилося у базі розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.