Про захворюваність населення Києва
Зростання відбулося за рахунок дорослого населення.

За 6 тиждень 2024 року у столиці зареєстровано 21091 випадок захворювання на грип та ГРВІ, включаючи COVID-19. Це на 4,3 відсотка більше, ніж за попередній період.
Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.
Тижневий показник захворюваності становить 714,4, що нижче епідемічного порогу на 10,5 відсотка (епідемічний поріг 798,16).
Зростання відбулося за рахунок дорослого населення: захворюваність серед дорослих зросла на 10,7 відсотка (9878 випадків проти 8924 за попередній тиждень). Серед дітей відбулося незначне зниження на 0,8 відсотка (11213 випадків проти 11305).
Діти становлять 53,2 відсотка від загальної захворюваності (попередній показник – 55,9%).
Водночас зросла на 10 відсотків захворюваність серед школярів (6949 випадків, або 62% від загальної кількості захворілих дітей). Школярі становлять 32,9 відсотка (попередній тиждень – 31,1%) від загальної кількості хворих.

З 5 до 11 лютого в Києві було виявлено 278 випадків COVID-19, із них 43 – у дітей до 17 років. Це на 27,4 відсотка менше, ніж за попередній тиждень (383 випадки, включаючи 76 у дітей).
Госпіталізовано 608 осіб, у тому числі 411 дітей (попередній показник – 625, із них 439 дітей). Серед них 56 осіб, включаючи 10 дітей, потрапили до лікарень із діагнозом COVID-19. У відділеннях реанімації та інтенсивної терапії наразі перебуває 10 дорослих осіб.

Протягом звітного тижня у Києві зареєстровано 6 летальних випадків серед дорослих: 2 – від ускладнень COVID-19 та 4 – від грипу А (не субтипований). З початку епідемічного сезону в столиці померло 126 осіб: 112 – від ускладнень COVID-19 ( випадок у дитини до року, решта – дорослі особи), 12 – від грипу А і 2 – від мікст-інфекції COVID-19 та грипу А (дорослі особи).
Читайте також: Лікарі Охматдиту врятували дитину, яка проковтнула 20 магнітів