Стало відомо, як писали донос в СБУ депутати Київради від «УДАРу»
Нагадаємо, на офіційному сайті Київради 28 лютого розміщено інформацію про те, що міські депутати від фракції політпартії «УДАР» звернулися до СБУ і попросили «перевірити мотиви розповсюдження депутатом Київради Андрієм Вітренком недостовірної та маніпулятивної інформації щодо роботи столичного метрополітену».
Цю заяву можна назвати й доносом, як розповідав Kashtan NEWS у статті.
Андрій Вітренко очолює фракцію політпартії «Слуга Народу» в Київраді, є головою постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності. Він працює і в складі Тимчасової контрольної комісії Киїравди щодо вивчення стану перегону між станціями метро «Деміївська» та «Либідська».
І ось тепер у його бік полетіла стріла доносу від політичних опонентів. За що? За те, що Андрій Вітренко як член Тимчасової контрольної комісії Киїравди щодо щодо вивчення стану перегону між станціями метро «Деміївська» та «Либідська» часто публічно висловлював свою позицію з приводу загроз для киян, принципово і гостро говорив про недоліки в управлінні транспортною галуззю міста.
Не випадково напрошується слово «донос». Як розповів Андрій Вітренко в ефірі «Каштан.LIFE», під цією заявою до СБУ немає прізвищ усіх депутатів фракції «УДАР». Є лише одне прізвище депутата. За даними Вітренка, заяву нібито обговорювали на засіданні фракції «УДАР» і уповноважили підписати одного депутата.
Це можна трактувати як те, що сховалися за спиною когось одного.
«Не думав, що фракція «УДАР» зійде до з’ясування особистих стосунків з колегою по депутатському корпусу, – каже Вітренко. – Ганьба!».
“Безумовно, це політичний тиск на мене, депутата, киянина. У мене тут живе вся моя родина, троє моїх дітей. Я хочу, щоб місто розвивалося, але бачу, що воно занепадає вже 10 років”, — зазначив депутат.
Більше новин, фото та відео у Телеграм-каналі KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в Телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в Телеграмі.