Наші воїни переходять до оборони на більш вигідних рубежах
“Виходячи з оперативної обстановки, яка склалася довкола Авдіївки, з метою уникнення оточення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців, прийняв рішення про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах”, – заявив генерал.
Командир Третьої окремої штурмової бригади Андрій Білецький подякував бійцям “за гідний бій, який дали ворогу в Авдіївці”.
Про це пише Телеграм-канал 3-ої ОШБр.
“Дякую бійцям за гідний бій, який дали ворогу в Авдіївці, в умовах тотальної кількісної переваги росіян у живій силі, в техніці, у снарядах”.
“Відходимо на підготовлені позиції, щоб повернутися і завдати ще сильнішого удару. Дякую командуванню за виважене рішення. Бій триває”.
Раніше Треття Окрема штурмова бригада раніше повідомила, що на Авдіївському напрямку двом бригадам ворога завдано критичного ураження, проте українським захисниками доводиться “воювати на 360 градусів”, а росіяни перекидають до Авдіївки нові сили.
Президент Володимир Зеленський сказав, що в ситуації з намаганням російської армії захопити Авдіївку він вимагає від військового керівництва насамперед зберегти життя захисників України.
Читайте також: ВІЙНА ЗА ДОБУ: УКРАЇНСЬКІ ВОЇНИ ВІДБИЛИ БЛИЗЬКО СТА ВОРОЖИХ АТАК