Одну з потерпілих госпіталізували з отруєнням продуктами горіння
Унаслідок пожежі в багатоповерхівці на вулиці Голосіївська, 6, постраждали двоє людей.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Києва.
Повідомлення про пожежу в квартирі на дев’ятому поверсі 16-поверхівки надійшло 17 листопада, о 23:35. За півтори години займання було ліквідовано на площі 70 кв. м.
«В ході гасіння та розвідки, з верхніх поверхів було евакуйовано двох осіб та передано медикам. Одну потерпілу після огляду госпіталізували з попереднім діагнозом – отруєння продуктами горіння», – повідомляють рятувальники.
Причину та обставини виникнення займання встановлюватимуть правоохоронці.
Читайте також: Київський крематорій оштрафували за забруднення повітря
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.