Головна БезпекаГоріла багатоповерхівка:  в  Голосіївському районі потерпіло двоє людей

Горіла багатоповерхівка:  в  Голосіївському районі потерпіло двоє людей

Фото: ГУ ДСНС у м. Києві

Автор kashtan NEWS

Одну з потерпілих госпіталізували з отруєнням продуктами горіння

Унаслідок пожежі в багатоповерхівці на вулиці Голосіївська, 6, постраждали двоє людей.

Про це повідомили в ГУ ДСНС Києва.

Повідомлення про пожежу в квартирі на дев’ятому поверсі 16-поверхівки надійшло 17 листопада,  о 23:35. За півтори години займання було ліквідовано на площі 70 кв. м.

«В ході гасіння та розвідки, з верхніх поверхів було евакуйовано двох осіб та передано медикам. Одну потерпілу після огляду госпіталізували з попереднім діагнозом – отруєння продуктами горіння», – повідомляють рятувальники.

Причину та обставини виникнення займання встановлюватимуть правоохоронці.

Читайте також: Київський крематорій оштрафували за забруднення повітря

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися