У військовій адміністрації посилаються на вимоги безпеки
Попри всі петиції киян станції метро, які знаходяться на поверхні, під час повітряної тривоги працювати не будуть.
Про це повідомив в ефірі Громадського радіо речник КМВА Михайло Шаманов.
«Я неодноразово повторював і буду повторювати, що коли в столиці працюють сили і засоби протиповітряної оборони, тобто вони збивають і ракети, і дрони. Відповідно, ці уламки можуть, на жаль, падати. Вони не розчиняються в повітрі. Це несе потенційну небезпеку, тому ми змушені перекривати ті ділянки метро, які виходять на поверхню. Відповідно, люди мають бути в безпеці. Тому рух метро і весь комунальний транспорт зупиняються», – сказав він.
Шаманов зазначив, що розуміє незручності, які це рішення спричиняє мешканцям столиці.
«Ми всі вже третій рік живемо поза зоною комфорту. Але, так чи інакше, життя та здоров’я українців, киян та гостей столиці є пріоритетом, ніж чиясь незручність. Попри всі петиції ми не можемо дозволити собі відкривати станції метро, які на поверхні. Це життя і здоров’я людей», – заявив речник військової адміністрації.
Нагадаємо, минулого тижня петиція щодо розблокування руху Дарницьким мостом під час повітряної тривоги набрала понад 6 000 голосів.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.