Крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі строком від п’яти до восьми років
Викопували квіти серед білого дня: у Солом’янському районі поліцейські затримали громадян, які намагалися пограбувати міський квітник.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Києва.
У вівторок, 29 серпня, проїжджаючи біля Індустріального мосту, інспектори помітили невідомих, які копирсалися в клумбі.
ВІДЕО: https://www.facebook.com/watch?v=1668487100293362
«Поліцейські з’ясували, що двоє чоловіків та жінка намагалися вкрасти квіти. Останні виривали їх та складали на купу. Тож охоронці порядку затримали громадян та викликали на місце слідчих Солом’янського управління поліції», – йдеться у повідомленні.
У поліції нагадують, що крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі строком від п’яти до восьми років. У свою чергу, за знищення або пошкодження зелених насаджень чи інших об’єктів озеленення, що не віднесені до лісового фонду, передбачено штраф від 170 до 510 гривень.
Нагадаємо, у Києві врятували іноземця, який намагався переплисти Дніпро у масці Бетмена.