Роботодавиця чоловіка не змогла вийти з ним на зв’язок та зателефонувала до поліції
У Шевченківському районі пенсіонер пролежав безпорадним у себе вдома дві доби.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Тривогу підняла директорка фірми, де працював чоловік. Після того, як вона так і не змогла вийти з ним на зв’язок, вона зателефонувала до поліції і повідомила, що літня людина може потребувати допомоги.
«Поліцейські з’ясували, що чоловік дійсно перебуває в помешканні та йому зле, тож правоохоронці негайно викликали на допомогу співробітників ДСНС, працівників КМДА та лікарів. За лічені хвилини рятувальники з поліцейськими потрапили в квартиру», – розповіли в поліції.
Як з’ясувалося, чоловік пролежав на підлозі дві доби, не в змозі дотягнутися до телефона і попросити про допомогу. Правоохоронці передали потерпілого медикам, нині він перебуває під наглядом лікарів.
Нагадаємо, у Києві затримали п’яного водія, який перевозив дитину на передньому сидінні: уміст алкоголю в крові чоловіка перевищував норму в 11 разів.