Головна НовиниПролежав безпорадним дві доби: поліція та ДСНС врятували киянина, якому стало зле вдома
У Києві поліція врятувала пенсіонера, який дві доби пролежав у безпорадному стані в себе дома.

Пролежав безпорадним дві доби: поліція та ДСНС врятували киянина, якому стало зле вдома

ФОТО: Відділ комунікації поліції Києва

Автор Kashtan News

Роботодавиця чоловіка не змогла вийти з ним на зв’язок та зателефонувала до поліції

У Шевченківському районі пенсіонер пролежав безпорадним у себе вдома дві доби.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Тривогу підняла директорка фірми, де працював чоловік. Після того, як вона так і не змогла вийти з ним на зв’язок, вона зателефонувала до поліції і повідомила, що літня людина може потребувати допомоги.

«Поліцейські з’ясували, що чоловік дійсно перебуває в помешканні та йому зле, тож правоохоронці негайно викликали на допомогу співробітників ДСНС, працівників КМДА та лікарів. За лічені хвилини рятувальники з поліцейськими потрапили в квартиру», – розповіли в поліції.

Як з’ясувалося, чоловік пролежав на підлозі дві доби, не в змозі дотягнутися до телефона і попросити про допомогу. Правоохоронці передали потерпілого медикам, нині він перебуває під наглядом лікарів.

Нагадаємо, у Києві затримали п’яного водія, який перевозив дитину на передньому сидінні: уміст алкоголю в крові чоловіка перевищував норму в 11 разів.

Вам також може сподобатися