Посадовець налагодив схему поборів
У Солом’янському районі Києва на здирництві з підприємців викрито державного інспектора відділу з питань безпеки праці.
Про це повідомляє столична прокуратура.
Як розповіли у відомстві, правоохоронці встановили, що посадовець налагодив схему здирництва.
Зокрема, за безперешкодне здійснення підприємницької діяльності, не проведення інспекційних перевірок та не складання адміністративних матеріалів дрібний чиновник вимагав у суб’єктів господарювання щомісячну плату в сумі 10 тисяч гривень.
Також він називав підприємцям дату, до якої має бути сплачена «данина».
Посадовця правоохоронці затримали під час чергового вручення йому «винагороди». Наразі хабарнику повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Як повідомлялося, у Києві до трьох років позбавлення волі за хабарництво засуджено ексдиректора Інституту психології одного зі столичних вишів.