Столичні митники вилучили державні нагороди СРСР із золота та срібла
Працівники Київської митниці попередили незаконне пересилання у міжнародних поштових відправленнях найвищих державних нагород СРСР — медалі «Золота Зірка Героя СРСР», що виготовлена із золота, та двох орденів «Червоного Прапора», виготовлених зі срібла.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Київська митниця.
Як зазначили митники, відправниця з Дніпра задекларувала нагороди як «фурнітуру» вартістю в тисячу гривень і хотіла надіслати їх до Франції.
Під час ідентифікації вилученого експерти з’ясували, що один із орденів належить радянському діячеві, генерал-полковникові авіації Василю Фокіну.
Наразі нагороди, що пересилалися з порушенням митного законодавства, Київська митниця вилучила. Їхня оціночна вартість становить 346 тисяч гривень.
Відзнака «Золота Зірка Героя СРСР» була заснована як особлива нагорода у 1939 році. Відтоді нею було нагороджено 12766 людей.
Як повідомлялося, Київська митниця вилучила п’ять партій препаратів для схуднення, що містили психотропні речовини.