Головна НовиниІз  Києва намагалися вивезти коштовні нагороди радянського генерала
нагороди вилучені на київській митниці

Із  Києва намагалися вивезти коштовні нагороди радянського генерала

ФОТО: Митна служба

Автор Kashtan News

Столичні митники вилучили державні нагороди СРСР із золота та срібла

Працівники Київської митниці попередили незаконне пересилання у міжнародних поштових відправленнях найвищих державних нагород СРСР — медалі «Золота Зірка Героя СРСР», що виготовлена із золота, та двох орденів «Червоного Прапора», виготовлених зі срібла.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Київська митниця.

Як зазначили митники, відправниця з Дніпра задекларувала нагороди як «фурнітуру» вартістю в тисячу гривень і хотіла надіслати  їх до Франції.

Під час ідентифікації вилученого експерти з’ясували, що один із  орденів належить радянському діячеві, генерал-полковникові авіації Василю Фокіну.

Наразі нагороди, що пересилалися з порушенням митного законодавства, Київська митниця вилучила. Їхня оціночна вартість становить 346 тисяч гривень.

Відзнака «Золота Зірка Героя СРСР» була заснована як особлива нагорода у 1939 році. Відтоді нею було нагороджено  12766 людей.

Як повідомлялося, Київська митниця вилучила п’ять партій препаратів для схуднення, що містили психотропні речовини.

Вам також може сподобатися