Головна Новини«Динамо» повернулося додому

«Динамо» повернулося додому

ФОТО: спортивного клубу "Динамо"

Автор Kashtan News

Столичний клуб закінчив збори

Гравці футбольного клубу «Динамо»(Київ) завершили в Австрії тренувальні збори і повернулися до дому.

Про це повідомляє офіційний сайт команди.

«Вчорашнім тренувальним матчем із «Рударом» для першої команди «Динамо» фактично завершилася робота на тренувальному зборі, який «біло-сині» проводили в Австрії і який тривав три тижні», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили в команді, у неділю, 23 липня,  динамівці вирушили додому. Шлях до Києва зайняв цілий день: спершу кияни відправилися автобусом до аеропорту в сусідньому Клагенфурті, звідти чартерний рейс узяв курс на Кишинів, а потім — на Київ.

Сьогодні в «біло-синіх» буде вихідний, а вже з вівторка вони розпочнуть підготовку до першої офіційної гри в новому сезоні, яка запланована на наступну неділю.

Як повідомлялося, 28 липня стартує перший тур української Прем’єр-ліги з нового сезону 2023/24. У неділю, 30 липня, о 17.00, столичне «Динамо» зіграє із закарпатським «Минаєм».

Вам також може сподобатися