Екологи попереджають про проблему
З території столичних парків, скверів та лісопаркових зон в останні роки почали масово зникати білки.
Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр.
«У київських парках практично зникли білки. Порівняно з попередніми роками їх кількість, за нашими підрахунками, впала в 20 разів і більше», — йдеться в повідомленні.
За спостереженнями екологів, зникнення білок пов’язано із двома головними причинами.
Перша — гламуризація київських парків, яка полягає в тому, що «Київзеленбуд» масово вирубає старі дуплисті дерева і білкам немає де влаштувати гнізда.
Друга причина – «Київзеленбуд» не розвішує в парках штучні будиночки для цих пухнастиків.
«Забудова зелених зон, гламуризація парків, ідіотське глобальне сінокосіння — це все приклад кричущої антиекологічної політики, яка вже багато років проводиться в Києві. Недарма Київ уже 5 років поспіль посідає найнижчий екологічний рейтинг серед великих міст світу», — зазначили столичні захисники природи.
Нагадаємо, раніше в КЕКЦ звернули увагу на те, що з вулиць Києві зникли практично всі горобці
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.