Головна ЕкологіяІз київських парків масово зникають пухнасті тваринки: названо причини

Із київських парків масово зникають пухнасті тваринки: названо причини

Фото: Вікіпедія

Автор kashtan NEWS

Екологи попереджають про проблему

З території столичних парків, скверів та лісопаркових зон в останні роки почали масово зникати білки.

Про це повідомляє Київський еколого-культурний центр.

«У київських парках практично зникли білки. Порівняно з попередніми роками їх кількість, за нашими підрахунками, впала в 20 разів і більше», — йдеться в повідомленні.

За спостереженнями екологів, зникнення білок  пов’язано  із двома головними причинами.

Перша — гламуризація київських парків, яка полягає в тому, що «Київзеленбуд» масово вирубає старі дуплисті дерева і білкам немає де влаштувати гнізда.

Друга причина  –  «Київзеленбуд» не розвішує в парках штучні будиночки для цих пухнастиків.

«Забудова зелених зон, гламуризація парків, ідіотське глобальне сінокосіння — це все приклад кричущої антиекологічної політики, яка вже багато років проводиться в Києві. Недарма Київ уже 5 років поспіль посідає найнижчий екологічний рейтинг серед великих міст світу», — зазначили столичні захисники природи.

Нагадаємо, раніше  в  КЕКЦ звернули увагу на те, що з вулиць Києві зникли практично всі горобці

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися